Spočítejte si tržní hodnotu vaší nemovitosti ZDARMA a IHNED

PRONájem

bytu 1+kk, 35 M²

Byt nabízí praktické a moderní bydlení s benefitem vlastního parkování přímo u domu.

14 000 Kč + služby/MĚSÍC

Vzdušný, slunný a praktický byt 1+kk v ulici Laurinova v Mladé Boleslavi nabízí příjemné bydlení s dostupností do obchodů, přírody i do práce. Tento byt umožňuje praktické a slušné bydlení.

Nachází se v prvním patře cihlového domu s výtahem. Světlý pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem. 

Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, konferenčním stolkem, televizí a vestavnou šatní skříní. 
Kuchyň vybavená varnou deskou, digestoří, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazničkou. 
Koupelna s vanou, umyvadlem a zrcadlem, toaletou a pračkou.

V chodbě se nachází šatní skříň s úložným prostorem. 

Vyhrazené parkovací místo přímo před vchodem domu. 100 % jistota parkování.
 

LokalitaLaurinova, Mladá Boleslav
Dispozice1+kk
Podlahová plocha35 m²
Patro1.
VýtahAno
StavVelmi dobrý
LodžieAno
SklepAno
StavbaCihlová
NastěhováníIhned
HLAVNÍ BENEFITY
  • Dispozice 1+KK, výměra 35 m².
  • 1. Nadzemní podlaží s výtahem.
  • Vybavená kuchyň s lednicí a mrazničkou, varná deska s digestoří, trouba i mikrovlnná trouba, myčka.
  • Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, konferenčním stolkem, televizí a vestavnou skříní.
  • Koupelna s vanou, umyvadlem, zrcadlem, toaletou a pračkou.
  • V chodbě se nachází vestavná šatní skříň.
  • Vyhrazené parkovací místo přímo před vchodem domu. 100 % jistota parkování.
Lokalita

Odlehlejší část Mladé Boleslavi, ale doslova pár minut od všech služeb, které ke komfortnímu bydlení potřebujete.
Nedaleko příroda, pracovní příležitosti i veškerá občanská vybavenost.

Skvělé spojení do centra i MHD. Ideální místo pro pohodlné bydlení v klidu, ale blízko všeho, co potřebujete.

Finance
  • Nájemné: 14 000 Kč / měsíc
  • Zálohy celkem: 4 816 Kč/ 1 osobu včetně elektriky.
  • Vratná kauce: 25 000 Kč
  • Provize RK: 16 000 Kč + DPH

Ceny za zálohy na byt jsou počítány pro  1 osobu.

Stěhování

Byt je volný a k dispozici hned. Ideální pro jednotlivce, mladý či starší pár, který chce kvalitně a pohodlně bydlet.

Dekorace není součástí vybavení bytu.

lokalita

nejčastější otázky

Je možné se nastěhovat ihned po podpisu nájemní smlouvy?

Ano! Byt je ihned k dispozici.

Je možné byt pronajmout i na kratší dobu?

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu – minimálně na 1 rok.

Je byt bezbariérový?

ANO, výtah je přímo na patře.

Je byt plně vybavený?

Částečně ANO a to kuchyní s varnou deskou, digestoří, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou, myčkou. Rozkládací gauč, konferenční stolek, TV a vestavná šatní skříň. V koupelně je pračka. V chodbě další šatní skříň.

Kolik činí celkové měsíční náklady?

Přibližné náklady měsíčně: Nájem: 14 000 Kč (nájem) + 4 816 Kč (zálohy).Celkem cca 18 816 Kč/měsíc/1 osoby

Kolik činí kauce a lze ji splatit na více částí?

Vratná kauce je 25 000 Kč a je splatná v den podpisu nájemní smlouvy.

Jaké je parkování?

Parkovací místo je přidělení před domem. Jistota 100% zaparkování přímo před vchodem domu.

mgr. vladimíra kutschková

Ať už hledáte nový domov, chcete prodat svou nemovitost nebo potřebujete poradit s pronájmem, jsem zde pro vás. S radostí pomůžu najít řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a přáním. Naslouchám vám a záleží mi na vašich zájmech.
S lidským přístupem se nezastavím, dokud úspěšně nedokončíme spolupráci. S nadšením se pouštím do jakékoliv výzvy a pomůžu vám s prodejem, koupí, pronájmem či odkupem nemovitosti.

Nejčastěji pomáhám klientům s odhadem nemovitosti zdarma, provázím je celým procesem prodeje a sdílím užitečné rady v článcích na blogu.

Zakladatelkou a duší ANDI REALITY je úspěšná a zkušená makléřka, manželka a matka dvou dcer, Vladimíra Kutschková, která doslova žije světem realit. 

Poslat dotaz